Webinary

Dzielenie się wiedzą, szkolenia Facebook Ads, Google Ads czy pogadanki e-commerce od zawsze sprawiały mi przyjemność, dlatego jak tylko miałem okazję to zawsze chętnie uczestniczyłem w webinarach, na które byłem zapraszany. Jako, że w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zebrało się ich sporo, to postanowiłem zebrać je wszystkie w jednym miejscu. Zapraszam do oglądania, liczę że wiedza na temat systemów reklamowych Facebooka czy Googla przyda Ci się w codziennej pracy!

10 rzeczy, których nie wiesz, a które sprawiają, że Twoje kampanie są mało efektywne

Webinar o Facebook Ads, który skupia się na szeroko pojętej analizie danych. Razem z Roksaną poruszamy też kwestie dotyczące ustalania KPI, targetowania reklam czy dobre i złe praktyki, których dopuszczają się marketingowcy w e-commerce.

It's Time to Act! — eCommerce First Aid

Webinar, w którym udział wzięli przedstawiciele takich firm jak grupam40.pl, eStrategie.pl, Nethansa, grupa ICEA, SMSAPI czy ja w roli organizatora z edrone. Podczas live’u poruszane są tematy wpływu pandemii koronawirusa na e-commerce.

Black Friday na 4000%!

Podczas tego webinaru opowiadam o sprawdzonych strategiach reklamowych na Facebooku w kontekście Black Friday. Przedstawiam w nim case studies z kampanii z ROAS ponad 4000%. Obejrzyj ten webinar jeśli chcesz poznać 3 skuteczne typy kampanii Facebook Ads, które możesz zastosować nie tylko podczas Black Friday.

Lejek konwersji - krok po kroku

Webinar podczas którego opisuję jak powinien wyglądać lejek konwersji w kampaniach Facebook Ads oraz Google Ads. Opisuję każdy z kroków wzorowego lejka, który gwarantuje sprzedaż na zadowalającym poziomie. Jeśli szukasz podstawowej wiedzy na temat marketingu efektywnościowego oraz lejka konwersji to ten webinar jest dla Ciebie!

Wybierz swój target mądrze!

Oglądając ten webinar poznasz zasady budowania person z wykorzystaniem powszechnie dostępnych narzędzi. W tym webinarze pokazuję też, które zakładki Menadżera Reklam warto odwiedzić, aby poznać swoich odbiorców. Wszystko to w nawiązaniu do wykorzystania ów persony w kampaniach Facebook Ads.

Pozostańmy w kontakcie !

Zapisz się do newslettera

Odezwij się!

Chcesz porozmawiać o marketingu dla Twojego sklepu internetowego? Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię zagadnienie z Facebook Ads? A może potrzebujesz kogoś, kto oprowadzi Cię po Google Analytics? Nie ważne czego chcesz, możesz napisać w każdej sprawie 🙂