Webinary

Dzielenie się wiedzą, szkolenia Facebook Ads, Google Ads czy pogadanki e-commerce od zawsze sprawiały mi przyjemność, dlatego jak tylko miałem okazję to zawsze chętnie uczestniczyłem w webinarach, na które byłem zapraszany. Jako, że w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zebrało się ich sporo, to postanowiłem zebrać je wszystkie w jednym miejscu. Zapraszam do oglądania, liczę że wiedza na temat systemów reklamowych Facebooka czy Googla przyda Ci się w codziennej pracy!

Ogarnij swoje reklamy na Facebooku i w Google! Jakub Papuga. Pieniądze 2020

W najnowszym wideo, na kanale Pieniądze2020 mówię m.in. o tym jak nauczyć się digital marketingu oraz jak zapowiada się przyszłość reklam w Internecie. 

It's Time to Act! — eCommerce First Aid

Webinar, w którym udział wzięli przedstawiciele takich firm jak grupam40.pl, eStrategie.pl, Nethansa, grupa ICEA, SMSAPI czy ja w roli organizatora z edrone. Podczas live’u poruszane są tematy wpływu pandemii koronawirusa na e-commerce.

10 rzeczy, których nie wiesz, a które sprawiają, że Twoje kampanie są mało efektywne

Webinar o Facebook Ads, który skupia się na szeroko pojętej analizie danych. Razem z Roksaną poruszamy też kwestie dotyczące ustalania KPI, targetowania reklam czy dobre i złe praktyki, których dopuszczają się marketingowcy w e-commerce.

Wybierz swój target mądrze!

Oglądając ten webinar poznasz zasady budowania person z wykorzystaniem powszechnie dostępnych narzędzi. W tym webinarze pokazuję też, które zakładki Menadżera Reklam warto odwiedzić, aby poznać swoich odbiorców. Wszystko to w nawiązaniu do wykorzystania ów persony w kampaniach Facebook Ads.

Black Friday na 4000%!

Podczas tego webinaru opowiadam o sprawdzonych strategiach reklamowych na Facebooku w kontekście Black Friday. Przedstawiam w nim case studies z kampanii z ROAS ponad 4000%. Obejrzyj ten webinar jeśli chcesz poznać 3 skuteczne typy kampanii Facebook Ads, które możesz zastosować nie tylko podczas Black Friday.

Lejek konwersji - krok po kroku

Webinar podczas którego opisuję jak powinien wyglądać lejek konwersji w kampaniach Facebook Ads oraz Google Ads. Opisuję każdy z kroków wzorowego lejka, który gwarantuje sprzedaż na zadowalającym poziomie. Jeśli szukasz podstawowej wiedzy na temat marketingu efektywnościowego oraz lejka konwersji to ten webinar jest dla Ciebie!

Pozostańmy w kontakcie !

Zapisz się do newslettera

Odezwij się!

Chcesz porozmawiać o marketingu dla Twojego sklepu internetowego? Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię zagadnienie z Facebook Ads? A może potrzebujesz kogoś, kto oprowadzi Cię po Google Analytics? Nie ważne czego chcesz, możesz napisać w każdej sprawie 🙂